-8%Світлодіодний світильник Ardero AL6410ARD 70W PEARL R
- В наявності
- Код: 80243
2 730 ₴
2 511,60 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний світильник Ardero AL6410ARD 70W PEARL R
Світильники є сучасною, економічною та екологічною альтернативою звичайним люстрам. Завдяки своїй універсальності можуть використовуватись як у житлових так і офісних приміщеннях та комерційних інтер’єрах.
Особливості світильника Ardero AL6410ARD
Дизайн. Світильник має стильний “невагомий” та лаконічний дизайн, що імітує еффект паріння у просторі геометричного центру моделі.
Високоякісні матеріали та комплектуючі. Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з акрилу
Керування світлом. Світильники оснащені функцією керування температурою свічення та яскравістю. Одним пультом можливо керувати всіма світильниками моделі. Світильники мають 3 основні режими колірної температури:
1) 3000К+6500К,
2) 4000К-6500К,
3)3000К, а також режим “нічник"
Якісне світло. Коефіцієнт кольоропередачі Ra⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів.
Економічність. Сучасний світлодіодний світильник, що дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
Функція пам’яті. Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діммер | Так |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 70 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Світловий потік | 5500 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 см |
| Діаметр | 480 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 2 511,60 ₴








