Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний мобільний акумулятор (Power bank) TITANUM 727S- це портативний зарядний пристрій з 4 роз'ємами, два вхідних Micro-USB/USB Type C та два вихідних USB1/USB2, що дозволяє одночасно заряджати до 2 гаджетів.
Підходить для підзарядки смартфонів Samsung, Apple, LG, Huawei, Xiaomi, OPPO та інших, планшетів, цифрових камер, навушників, розумного годинника, ігрових консолей та інших гаджетів.
- Ємність:20000mAh
- Тип роз'єму:Micro USB, Type-C, 2USB
- Вхідна напруга:MicroUSB & Type-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W)
- Вихідна напруга:USB1 & USB2: DC 5V/4.5A, 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (22.5W); Type-C: DC 5V/3А, 9V/2.22А, 12V/1.67А (20W)
Power bank має ергономічний красивий і сучасний дизайн.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Страна производитель | Китай |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Зарядка батареи | От USB |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Индикатор уровня заряда |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 583 г |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 69 мм |
- Цена: 1 454 ₴






