
Світильник нічник Ardero DEL21ARD 0.45W з сенсором
- Готово до відправки
- Код: 80159
166 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світильник нічник Ardero DEL21ARD 0,45W з сенсором
Світлодіодний світильник-нічник для декоративної нічної підсвітки у дитячих кімнатах, спальнях та приміщеннях що потребують додаткової підсвітки у темряві.
М’яке світло світильника ідеальне для вечірнього часу та не подразнює очі.
Особливості світильника Ardero DEL20ARD
Дизайн. Світильник має стильний лаконічний дизайн, який підійде для будь-якого інтер’єру і типу приміщення.
Регулювання світла. Вмикається автоматично в сутінках та вночі, коли освітленість в кімнатах менше 15Lux. Датчик освітленості автоматично регулює зменшення або збільшення яскравості світла. Мінімальна освітленість служить, як нічник.
Якісні матеріали. Світильник виготовлений з високоякісного вогнетривкого пластику, що не жовтіє в процесі експлуатації.
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 0.45 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Нічник |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 54.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 166 ₴


