Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перемикач фаз DigiTOP PS-40A призначений для живлення промислового та побутового однофазного навантаження 220/230В 50Гц від однієї з фаз трифазної мережі, з метою забезпечення живлення особливо відповідального однофазного обладнання від найбільш якісної фази та захисту його від підвищеної або зниженої напруги.
Прилад керується мікроконтролером, який аналізує напругу у трифазній електромережі та відображає діючі значення на цифрових індикаторах для кожної фази. Комутація виходу на навантаження здійснюється електромагнітними реле. Живлення приладу походить від контрольованих фаз.
Допустимі межі перемикання/відключення за напругою, пріоритетна фаза, час затримки включення, час затримки перемикання на резервну фазу та час затримки перед поверненням на пріоритетну фазу встановлюються користувачем. Усі встановлені значення зберігаються в незалежній пам'яті.
Принцип дії
При подачі напруги на прилад індикатори покажуть діючі значення напруги в мережі по кожній фазі. Якщо напруга в мережі знаходиться у встановленому діапазоні (заводські установки - 170-250В), то буде підключення навантаження до пріоритетної фази або, якщо пріоритет не встановлено, до фази "L1". Вибір режиму роботи описано в розділі Послідовність установки.
Якщо вибрано пріоритет роботи від однієї з фаз (L1, L2 або L3), то вихід на навантаження буде подаватися від пріоритетної фази. Якщо напруга на пріоритетній фазі вийшла за встановлений діапазон, прилад переключить вихід на навантаження на наступну фазу.Після повернення напруги на пріоритетній фазі у встановлені межі через заданий час затримки повернення (заводські установки – 5 секунд) прилад переключить вихід на навантаження на пріоритетну фазу.
Якщо режим роботи від пріоритетної фази вимкнений, вихід на навантаження подається від фази “L1”. Якщо напруга поточної фази вийде за встановлений діапазон, то прилад переключить вихід на навантаження на наступну фазу, напруга на якій у встановлених межах, і залишиться на ній до наступної аварійної ситуації.
Щоб уникнути перемикань/відключень від пускових короткочасних просідань, якщо напруга поточної фази вийшла за нижню встановлену межу перемикання/відключення, але залишається більше 120В, то перемикання відбувається з тимчасовою затримкою. Для цього виставляється час затримки перемикання по нижній межі.
Прилад комплектується двома перемичками перетином 10 мм2. При використанні кабелів іншого перерізу необхідно застосовувати перемички з перетином, рівним перерізу використовуваного кабелю.
Прилад керується мікроконтролером, який аналізує напругу у трифазній електромережі та відображає діючі значення на цифрових індикаторах для кожної фази. Комутація виходу на навантаження здійснюється електромагнітними реле. Живлення приладу походить від контрольованих фаз.
Допустимі межі перемикання/відключення за напругою, пріоритетна фаза, час затримки включення, час затримки перемикання на резервну фазу та час затримки перед поверненням на пріоритетну фазу встановлюються користувачем. Усі встановлені значення зберігаються в незалежній пам'яті.
Принцип дії
При подачі напруги на прилад індикатори покажуть діючі значення напруги в мережі по кожній фазі. Якщо напруга в мережі знаходиться у встановленому діапазоні (заводські установки - 170-250В), то буде підключення навантаження до пріоритетної фази або, якщо пріоритет не встановлено, до фази "L1". Вибір режиму роботи описано в розділі Послідовність установки.
Якщо вибрано пріоритет роботи від однієї з фаз (L1, L2 або L3), то вихід на навантаження буде подаватися від пріоритетної фази. Якщо напруга на пріоритетній фазі вийшла за встановлений діапазон, прилад переключить вихід на навантаження на наступну фазу.Після повернення напруги на пріоритетній фазі у встановлені межі через заданий час затримки повернення (заводські установки – 5 секунд) прилад переключить вихід на навантаження на пріоритетну фазу.
Якщо режим роботи від пріоритетної фази вимкнений, вихід на навантаження подається від фази “L1”. Якщо напруга поточної фази вийде за встановлений діапазон, то прилад переключить вихід на навантаження на наступну фазу, напруга на якій у встановлених межах, і залишиться на ній до наступної аварійної ситуації.
Щоб уникнути перемикань/відключень від пускових короткочасних просідань, якщо напруга поточної фази вийшла за нижню встановлену межу перемикання/відключення, але залишається більше 120В, то перемикання відбувається з тимчасовою затримкою. Для цього виставляється час затримки перемикання по нижній межі.
Прилад комплектується двома перемичками перетином 10 мм2. При використанні кабелів іншого перерізу необхідно застосовувати перемички з перетином, рівним перерізу використовуваного кабелю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DigiTOP |
| Країна виробник | Україна |
| Індикація | Цифрова |
| Дисплей | Так |
| Колір світлодіода | Червоний |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Похибка вимірювання | 1 % |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 122.5 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна напруга спрацьовування | 270 В |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 120 В |
| Номінальна напруга котушки | 230 В |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний струм | 40 А |
- Ціна: 2 820 ₴




