
Пристрій захисту від імпульсних перенапруг Schneider Electric EASY9 3П+H 20кА 400В
- Готово до відправки
- Код: EZ9L33720
3 412 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Пристрій захисту від імпульсних перенапруг (ПЗІП) Easy9 - це низьковольтне модульне обладнання. Максимальний струму розряду Imax 20 кА, пристрій рекомендований для середнього рівня ризику. Захист цього ПЗІП необхідно забезпечити автоматичним вимикачем на 25 А з кривою С. Максимальна безперервна робоча напруга Uc становить 275 В змінного струму. Номінальний струм розряду In становить 10 кА. Максимальний рівень захисту від напруги Up становить 1,3 кВ. Призначений для встановлення на DIN-рейку. Його ширина становить 8 кроків по 9 мм. Відповідно до стандарту IEC 60529, ступінь захисту IP40 при встановленні в модульну шафу. Робоча температура від -5°C до 60°C. Температура зберігання від -5°C до 70°C. Цей продукт повністю відповідає стандарту IEC 61643-11.
| Серія продукту | Easy9 |
|---|---|
| Тип виробу або компоненту | Розрядник перенапруг |
| Назва пристрою | ПЗІП Easy9 |
| Полюси | 3P + N |
| Дистанційна сигналізація | Відсутній |
| Тип розрядника | Електророзподільна мережа |
| Система заземлення | TN-S TT |
| Тип пристрою вимкнення | Зв'язаний автоматичний вимикач на 400 В |
| Тип класу розрядника | Тип 2 |
|---|---|
| Технологія розрядника | MOV + GDT |
| Номінальний розряд струму | Звичайний режим: 10 кА (N/PE) Звичайний режим: 10 кА (L/N) |
| Максимальний струм розряду | Диференційний режим: 20 кА L/N Диференційний режим: 20 кА N/PE |
| [Uc] максимальна тривала робоча напруга | Диференційний режим: 275 В L/N Диференційний режим: 275 В N/PE |
| Максимальний рівень напруги захисту [Up] | Диференційний режим <1,3 кВ тип 2 L/N |
| Місцева сигналізація | Зелений та червоний Сигналізувати |
| Спосіб кріплення | Затисканням |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів Ш = 9 мм | 8 |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 66,2 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7035) |
| Час реакції | <= 25 нс |
| Клеми підключення | Термінал тунельного типу (Зворотній бік) 5…35 мм² Твердий або гнучкий |
| Момент затягування | 3,5 Н.м |
| Стандарти | МЕК 61643-11 |
|---|---|
| Сертифікація виробу | EAC GOST |
| Ступінь захисту | IP20 на терміналі: |
| Відносна вологість | 5…90 % |
| Висота над рівнем моря | 2000 м |
| Робоча температура навколишнього середови | -5…60 °C |
| Температура навколишнього повітря для збер | -5…70 °C |
| Тип 1 упаковки | PCE |
|---|---|
| Кількість одиниць у 1 упаковці | 1 |
| Висота 1 упаковки | 7,5 см |
| Ширина 1 упаковки | 8,0 см |
| Довжина 1 упаковки | 10,3 см |
| Вага 1 упаковки | 426,0 г |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Вага | 0.426 кг |
| Технічні характеристики | |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість модулів | 4 шт. |
| Нейтраль | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 66.2 мм |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 72 мм |
- Ціна: 3 412 ₴

