
Контролер RGB PROLUM інфрачервоний (IR, 24 кнопки 6A)
- В наявності
- Код: 402009
66,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер RGB PROLUM інфрачервоний (IR пульт на 24 кнопки 6A) необхідний для управління кольором і яскравістю світлодіодних RGBстрічок. З завантаженими в пам'ять однією або декількома програмами.
Основні функції Контролера RGB PROLUM інфрачервоний (IR пульт на 24 кнопки 6A):
- Змінювати яскравість світіння
- Швидкість перемикання
- Змінний кольору в режимі плавного і стрибкоподібного перемикання.
Переваги Контролера RGB PROLUM інфрачервоний (IR пульт на 24 кнопки 6A):
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Широкий асортименту моделей
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 402009 |
| Вихідний струм | 6A |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | 25 |
| Одиниці виміру | шт. |
| Міцність | 72W Вт |
| Потрібен шлюз для під'єднання | Немає |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча температура | -20 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V |
| Розміри | 50 × 35 × 22 мм |
| Сила струму (А) | 6.0А |
| Спосіб керування | Пульт кнопковий |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищений) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип зв'язку | Інфрачервоний (IR) |
| Тип пристрою | RGB контролер |
- Ціна: 66,15 ₴


