
Блок живлення PROLUM™ 36W, 12V, 3А, Series "UTF"
- В наявності
- Код: 225001
308,25 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення PROLUM™ 12V "UTF"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 225001 |
| Вхідна напруга | 180V-264V |
| Вихідна напруга | 12V В |
| Вихідний струм | 3A |
| Гарантія | 3 роки |
| Одиниці виміру | шт. |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегрівання, Захист від перенапруги |
| Коефіцієнт потужності | 90% |
| Міцність | 36W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Немає |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Розміри ДхШхВ | 177.4×21.2×20.3 |
| Серія | "UTF" |
| Сила струму (А) | 3.0А |
| Ступінь захисту | IP67 (Герметичний) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Вологозахищені (алюміній) | Ультратонкі блоки живлення |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип товару | Блок живлення |
- Ціна: 308,25 ₴





