Новинка

Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 33.3A 400W IP20 (VL-LST-P400-12V)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28213/ VL-LST-P400-12V
1 682 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення для LED стрічки VIDEX DC12V 33.3A 400W IP20 (VL-LST-P400-12V)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна потужність | 400 Вт |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт потужності | 0.98 |
| Максимальна вхідна напруга | 265 В |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна вхідна напруга | 110 В |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Побутової |
| Тип корпусу | Незакритий |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.43 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 30000 |
| Регулювання освітленості (димер): | не підтримує |
| Ресурс роботи: | 50000г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна сила струму | 1,86А |
| Матеріали | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Частота | 50/60 Hz |
- Ціна: 1 682 ₴







