
Диференційний автомат 1п + N 32А 30mA С 6kA тип А Hager ADA982D
- Готово до відправки
- Код: ADA982D
2 600 ₴
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Обладнання призначене для використання в електричних мережах житлових будинків, офісів, готелів, котеджів, лікарень, шкіл і т. Д. Диференційні автомати призначені для захисту людей від ураження електричним струмом при прямих або непрямих контактах з струмопровідними частинами, а також захисту від загоряння.
Вимикачі диференціального струму мають наступні функції захисту від струмів витоку на землю та захисту електричних кіл.
Захист від струмів витоку на землю:
- Захист від ураження електричним струмом у разі прямого контакту
Захист електричних кіл:
- Захист електричного кола від струмів короткого замикання;
- Захист електричного кола від струмів перевантаження;
- Захист від розриву електричного кола.
Тип АС використовується для типових навантажень, наприклад для:
електричних розеток загального призначення, ламп розжарення або світлодіодних ламп, побутової електроніки класу II (фенів,телевізорів, тощо), електричних обігрівачів, водонагрівачів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Країна виробник | Німеччина |
| Комутаційна зносостійкість | 2000 циклів |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальний перетин дроту | 25 кв. мм |
| Механічна зносостійкість | 4000 циклів |
| Мінімальна робоча температура | -25 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип ПЗВ | Реле |
| Тип монтажу | На DIN рейку |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 93 мм |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість модулів | 2 шт. |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Номінальна вимикаюча здатність (Icn) | 6000 А |
| Номінальна робоча напруга змінного струму | 230 В |
| Номінальний відключаючий диференціальний струм | 30 мА |
| Номінальний струм | 32 А |
| Тип спрацьовування ПЗВ | Електромеханічний |
| Умови використання | АС |
| Часострумові характеристики | C |
| Частота струму | 50 Гц |
| Тип диференційного захисту: | A |
- Ціна: 2 600 ₴

