Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний акумуляторний світильник у пластиковому корпусі у зелено-померанчевих кольорах. Завдяки гнучкий ніжці світильник можна повертати на 360градусів, а вбудованому тримачу для ручок та олівців тримати порядок за столі. Світильник має три рівні яскравості та які перемикаються завдяки сенсорній кнопці. Час роботи становить 6-7 годин при низької яскравості, 2,5-3 години при середньої яскравості та 2 години роботи з високою яскравістю. Ємність батареї - 1200mAh а час підзарядки становить 2-3 години. В комплекті до світильника іде USB кабель довжиною 1,2м
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Зелений |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 4 Вт |
| Світловий потік | 250 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 470*87*98 мм |
| Тип | Лампа настільна |
| Час зврядки | 4-5 годин |
| Елементи живлення | Акумулятор 1200mAh |
- Ціна: 425 ₴






