Новинка

Світлодіодний вбудований світильник Ledcoin AL513 12Вт 6500K
- В наявності
- Код: 8213
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудований LED світильник Ledcoin AL513
Світлодіодний світильник типу downlight
Світильники для основного освітлення житлових та комерційних приміщень, готелів, офісів, тощо.
Переваги та особливості вбудованого світлодіодного світильника Ledcoin AL513 12Вт білого кольору квадратної форми:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс кольоропередачі, CRI | >80 |
| Вбудований розмір | 125*125 мм mm |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | F |
| Корельована колірна температура | 6500K |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга, В | 230 |
| Потужність в робочому режимі Pon, W | 12 |
| Розмір | 145*145*28 мм |
| Світловий потік, lm | 960 |
| Строк служби L<sub>70</sub>B<sub>50</sub>, hours | 25000 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Сумісність з димерами | Немає |
| Форма світильника | квадрат |
| Функція діммування | Немає |
- Ціна: 129 ₴



