
Бездротовий дзвінок Ardero E-401 білий
- В наявності
- Код: 8584
481 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Елемент живлення кнопки | 12V/23A(+) |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 38 |
| Напруга, В | 230 |
| Розмір бази | 76х76х60 мм |
| Розмір кнопки | 56х53х20 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 481 ₴



