Новинка
-10%
-10%Архітектурний накладний світильник Ardero DH0130ARD під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80424
665 ₴
598,50 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Архітектурні світильники під лампу Ardero DH0130ARD
Нові моделі накладних архітектурних світильників під лампу
Архітектурні світильники — це стильне та функціональне рішення для зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель і ландшафтів. Виготовлені у сучасному кольорі, вони чудово доповнюють будь-який екстер'єр, підкреслюючи архітектурні особливості та створюючи приємну атмосферу.
Особливості та переваги архітектурного накладного світильника Ardero DH0130ARD під лампу:
- Дизайн Лаконічний дизайн та матований корпус дозволяє гармонійно поєднувати світильник з будь-якими елементами архітектури та ландшафту.
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Міцний стійкий до пошкоджень алюмінієвий корпус, скляний розсіювач у поєднанні з надійними фіксаторами лампи дають можливість досягти оптимального якісного та довготривалого освітлення.
- Високий рівень захисту IP54 забезпечує стійкість до пилу та вологи, а також дозволяє використовувати його в різних погодних умовах. Широкий діапазон робочих температур від -20 до +45°C робить його надійним вибором для будь-якого клімату.
- Зручність у використанні Патрон GX53 підходить для встановлення різних типів ламп, що дозволяє вибирати потрібну кольорову температуру та інтенсивність освітлення.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | GX53 |
| Розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 598,50 ₴





