Новинка
-10%
-10%Світлодіодний консольний світильник Ardero SP3043 100Вт чорний
- В наявності
- Код: 80362
1 260 ₴
1 134 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні консольні світильники Ardero SP3043
Світильники з унікальним дизайном та високим показником енергоефективності
Консольні світильники — це сучасне та надійне рішення для зовнішнього освітлення.
Переваги та особливості світлодіодного консольного світильника Ardero SP3043 100Вт чорний:
- Лаконічний дизайн світильників вдало відрізняє їх серед конкурентів та робить освітлення не тільки якісним, а і стильним
- Якісні матеріали та комплектуючі Корпус світильника виготовлений з високоякісного алюмінію, що забезпечує довговічність та стійкість світильника до корозії. Оптична частина оснащена матричною лінзою з ударостійкого полікарбонату PC забезпечує рівномірне розподілення світла, а отже рівномірне освітлення. Високоякісний драйвер забезпечує стабільну роботу світильників у діапазоні напруги 165-265V.
- Високий ступінь захисту Завдяки захисту IP65, світильник може ефективно працювати в умовах підвищеної вологості, пилу та інших несприятливих атмосферних впливів.
- Енергоефективність 115 лв/Вт Завдяки сучасним світлодіодам забезпечується висока яскравість при низькому споживанні електроенергії, що дозволяє значно знизити витрати на освітлення.
- Простота монтажу Консольний тип кріплення дозволяє легко встановити світильник на будь-яку опору чи стіну, що значно спрощує процес інсталяції.
- Гарантія 36 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Джерело світла | Діоди |
| Застосування освітлення | Для освітлення вулиць, парків |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 36 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 100 Вт |
| Робоча напруга (В) | 165-265 |
| Світловий потік | 11500 лм |
| Спосіб монтажу | На консоль |
| Спосіб освітлення | Заливаюче освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Розміри | |
| Висота | 8.4 см |
| Довжина | 55.2 см |
| Ширина | 7.7 см |
- Ціна: 1 134 ₴






