Новинка
-10%
-10%Cвітлодіодний трековий поворотний світильник Ardero AL120F 30Вт 4000К
- В наявності
- Код: 80366
870 ₴
783 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однофазні трекові світлодіодні світильники Ardero AL120F
Доповнення асортименту лінійними поворотними моделями з кутом розсіювання 60°
Однофазні трекові системи - дуже популярне рішення у сфері інтер’єрної підсвітки торгівельних, житлових та інших приміщень. Це найкращий варіант для створення акцентного освітлення, коли необхідно підкреслити деталі інтер’єру або легко змінити напрямок світла. Завдяки дизайну, схожому на магнітні трекові світильники, ці моделі (особливо у поєднанні з вбудованими шинами CAB1004) створюють схожий на магнітні системи вид, але кінцева вартість такої системи освітлення зменшується.
Переваги та особливості світлодіодного трекового поворотного світильника Ardero AL120F 30Вт 4000К:
- Особливості використання. Моделі AL120F підходять для отримання акцентованої лінії освітлення з можливістю його спрямування в одній площині
- Широкі можливості застосування в інтер’єрі. Це лаконічні та естетичні моделі які можуть комбінуватися в дизайні приміщень. Оптимальний дизайн та кут розсіювання дозволяють використовувати їх для вирішення різноманітних задач в освітленні – від акцентування на деталях інтер’єру до створення загального освітлення.
- Зручне керування напрямком світла та легке переміщення по всій довжині шини роблять світильники кращим вибором для акцентного освітлення.
- Якість світла Високий індекс передачі кольору Ra>80 дозволяє максимально реалістично й чітко передати колір освітлювальних предметів.
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Кут свічення | 60 град. |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Світловий потік | 2550 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | I-подібна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 414 мм |
| Ширина | 33 мм |
- Ціна: 783 ₴





