Новинка

Світлодіодний накладний світильник Ledcoin AL3010-O 36 Вт 6500К
- В наявності
- Код: 80382
265 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні світильники ЖКГ Ledcoin AL3010
Серія світильників у новому більш витонченому дизайні
Світильники для сфери ЖКГ та побутового використання, освітлення парадних та сходових прольотів житлових будинків, підсобних, складських, виробничих, адміністративних та інших приміщень, об’єктів сфери ЖКГ тощо.
Особливості світильника Ledcoin AL3010-O 36 Вт 6500К
- Корпус з міцного вогнетривкого пластику забезпечує стійкість до механічного впливу, високих та низьких температур. Пластик світильника не підтримує горіння.
- Витончений дизайн Плаский корпус світильників робить їх вдалим рішенням для використання в будь-якому інтер’єрі. Світильник встановлюється як на стелю так і на стіну.
- Ступінь пило- та вологозахисту IP65 унеможливлює негативний вплив підвищеної вологості та пилу.
- Менше витрат Забезпечують економію електроенергії до 90% у порівнянні з лампами розжарювання та галогенними лампами.
- Якісний драйвер та сучасні електронні комплектуючі забезпечують стабільну роботу світильників при перепадах напруги.
- Якість світла Рівне комфортне свічення без мерехтіння та пульсацій. Миттєве вмикання. CRI⩾80
- Висока енергоефективність 90лм/Вт забезпечують більш яскраве світло в порівнянні з аналогами.
- Гарантія 2 роки
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 6500K |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3240 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Вбудовані світлодіоди (LED) |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Овал |
| Форма плафона | Овальна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.5 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 15 см |
- Ціна: 265 ₴




