
Нагрівальна плівка овальна для дзеркал (антизапотівання) 200*300 мм 1,5-2,5 W/dm2
- Нет в наличии
- Код: 1022521
190 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плівка нагрівальна (антизапотівання) для дзеркал овальна 200*300 мм 1,5-2,5 W/dm2
Підігрів для дзеркал - система антизапотівання дзеркал, призначена для запобігання утворенню конденсату та пари на поверхні дзеркал у ванних кімнатах або інших вологих приміщеннях.
Принцип роботи плівки для підігріву дзеркал:
- нагрівальна плівка є тонким нагрівальним електричним елементом, виконаним із спеціального матеріалу з високою теплопровідністю. Ця плівка наноситься на задній бік дзеркала або вбудована в структуру дзеркала.
- за рахунок підтримки підвищеної температури на поверхні дзеркала система антизапотівання запобігає запотіванню дзеркала навіть в умовах високої вологості або після душу.
Підключення плівки для анти запотівання дзеркал: один дріт до живлення AC 220V, другий дріт до реле
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AVT |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP54 |
| Габаритні розміри | 200х300 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 1,5-2,5 W/dm2 |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Тип оборудования | Антизапотівання дзеркал |
- Цена: 190 ₴


