Новинка
-10%
-10%Архітектурний накладний світильник Ardero DH0100ARD під лампу чорний
- Готово до відправки
- Код: 80419
1 250 ₴
1 125 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
екоративні архітектурні світильники під лампу Ardero DH0100ARD
Доповнення асортименту накладних архітектурних світильників під лампу
Архітектурні світильники Ardero — це стильне та функціональне рішення для зовнішнього та внутрішнього освітлення будівель і ландшафтів. Виготовлений у класичному стильному дизайні, він чудово доповнить будь-який екстер'єр, підкреслюючи архітектурні особливості та створюючи приємну атмосферу.
Особливості та переваги декоративного архітектурного світильника Ardero DH0100ARD під лампу чорний:
- Високий рівень захисту Світильник має ступінь захисту IP54, що забезпечує стійкість до пилу та вологи, а також дозволяє використовувати його в різних погодних умовах.
- Широкий діапазон робочих температур від -20 до +45°C робить його надійним вибором для будь-якого клімату.
- Вишуканий дизайн дозволяє гармонійно поєднувати світильник з елементами архітектури та створювати додаткові акценти. Світильники підкреслюють красу будь-якого архітектурного об'єкта та забезпечують тривале та ефективне освітлення в будь-яких умовах.
- Зручність у використанні Патрон Е27 підходить для встановлення різних типів ламп, що дозволяє вибирати потрібну кольорову температуру та інтенсивність освітлення.
- Застосування Ідеальний для підсвічування фасадів будівель, доріжок, садів, парків та інших об'єктів ландшафтного дизайну.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| Напруга | 230 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Контурне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Цоколь | E27 |
| Розміри | |
| Висота | 22.5 см |
| Довжина | 12.2 см |
| Ширина | 12.2 см |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
- Ціна: 1 125 ₴



