
Щит на 60(70) модулів, в/у з металевими дверями, без клем, VOLTA Hager
- В наявності
- Код: VU60UA
3 400 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Технічні характеристики |
|
| Тип монтажу: | внутрішня установка |
| Тип закривання дверей: | Защіпка |
| Ступінь захисту IP: | 30 |
| Колір: | Білий |
| Колір: | білий |
| Колір RAL: | RAL 9010 - Білий |
| Матеріал: | Пластик |
| Глибина занурення: | 89 mm |
| Глибина встановленого виробу: | 94,5 mm |
| Висота встановленого виробу: | 880,5 mm |
| Висота установки: | 845 mm |
| Ширина встановленого виробу: | 348 mm |
| Ширина в модулях: | 60 |
| Кількість рядів щита: | 5 |
| Кількість рядів: | 5 |
| Можливість приєднання додаткового обладнання: | так |
| GWT - тест дротом розжарування: | 650 °C |
| Європейська директива WEEE: | пов'язаний |
| Захисне виконання ІР: | IP30 |
| Клас захисту: | Клас захисту IІ |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hager |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 400 ₴

