
Щит Easy9 EU навісний 1Р 12М димч двері Schneider EZ9EUC112
- Немає в наявності
- Код: EZ9EUC112
773 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щити Easy9 EU призначені для встановлення модульного обладнання на DIN-рейку в середині приміщень житлових будівель.
Доступні в асортименті на 8,12,18,24 та 36 модулів по 18 мм.
Щити виділяються ергономічним дизайном та простотою монтажу;
У комплект входять суцільні білі або напівпрозорі димчасті двері, які відкриваються на 180⁰ та можуть кріпитися як з правого, так і з лівого боку;
Кабель можливо підвести з 4 сторін;
Наявність зйомного шасі від 1 до 3 DIN-рейок, що дозволяє встановлення модульного обладнання поза щитом;
В комплект входять 2 клемних блоки: заземлення та нейтралі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider |
| Країна виробник | Італія |
| Застосування | У приміщенні |
| Номінальна напруга головного ланцюга | 400 В |
| Номінальний струм | 63 А |
| Розрахункова кількість модулів | 12 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип монтажу | Навісний |
| Тип обладнання | Щит |
| Тип щита | Квартирний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 96.5 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відкриття дверей | Лівосторонній/Правосторонній (перевішувані петлі) |
| Колір | Білий |
| Прозорі двері | Так |
- Ціна: 773 ₴

