Новинка
-10%
-10%Світлодіодний накладний світильник Ardero AL6520-1ARD LUCE 65Вт чорний
- В наявності
- Код: 80492
2 260 ₴
2 034 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний світильник з пультом Ardero AL6520-1ARD LUCE
Колекція світлодіодних світильників з силіконовим розсіювачем LUCE
Накладні світлодіодні світильники з пультом призначені для освітлення приміщень площею до 20 кв.м.
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL6520-1ARD LUCE 65Вт чорний:
- Дизайн Вишуканий сучасний геометричний дизайн у вигляді безперервної вигнутої світлової лінії дозволяє прикрасити інтер’єр будинків та квартир, залів ресторанів, кафе, готелів тощо
- Високоякісні матеріали та комплектуючі Корпус світильників виготовлено з якісного металу, розсіювач - з силікону
- Керування світлом Світильники оснащені функцією керування режимами свічення за допомогою пульта, якій можна використовувати з іншими світильниками цієї серії
- Функція димірування За допомогою пульту є можливість плавно регулювати яскравість та колір свічення світильника або перемикати режими
- Якісне світло Коефіцієнт кольоропередачі CRI⩾80 дозволяє бачити природні кольори освітлених предметів. Завдяки правильному розташуванню світлодіодів і якісним компонентам зберігається однорідність свічення світильника без виникнення темних зон.
- Економічність Сучасний світлодіодний світильник дозволяє зекономити до 85% електроенергії у порівнянні з використанням звичайних люстр.
- Функція пам’яті Останні налаштування яскравості та кольорової температури використовуються при наступному вмиканні світильника
- Режим нічника
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Силікон |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 65 Вт |
| Світловий потік | 3380 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Багатогранна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Діаметр | 42 см |
- Ціна: 2 034 ₴





