
Розетка без заземлюючого контакту ASFORA Сталь Schneider Electric EPH3000162
- В наявності
- Код: EPH3000162
168 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Заземлення | Ні |
| Захисна кришка | Ні |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 42 мм |
| Глибина проєктування | 10 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Диапазон мощности | 3680 Вт |
| Директива RoHS (формат дати: YYWW, 2 цифри року та 2 цифри номера тижня) | Відповідає - з 1809 - Декларація про відповідність Schneider Electric |
| Довжина зачищення дротів | 13 мм |
| Жорсткість кабелю | Жорсткий, одно- або багатодротовий, Гнучкий |
| Інструкція з утилізації продукту | Не вимагає спеціальних дій для утилізації |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Кількість кабелів | 2x 2,5 мм2 |
| Кількість розеток | 1 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Конфігурація полюсів розеток | 2P |
| Маса продукту | 0.061 кг |
| Матеріал | ASA + PC: центральна плата |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Номінальний т. | 16 A 250 V змінний струм |
| Опис стандарту розетки | Без заземлювального контакту |
| Відтінок кольору | сталь |
| Приєднання | Гвинтові |
| Регламент REACh | Продукт не містить особливо небезпечних речовин у кількостях, що перевищують норму. |
| Сертифікація продукту | B, TSE |
| Відповідність екологічному статусу | Продукт категорії Green Premium |
| Стандарти | IEC 60884-1 |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Розетка |
| Екологічний профіль продукту | Доступно |
- Ціна: 168 ₴

