
Розетка TV кінцева ASFORA Бронза Schneider Electric EPH3200169
- В наявності
- Код: EPH3200169
319 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Телевізійна кінцева/прохідна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 38 мм |
| Глибина проєктування | 10 мм |
| Директива RoHS (формат дати: YYWW, 2 цифри року та 2 цифри номера тижня) | Відповідає - з 1601 - Декларація про відповідність Schneider Electric |
| Додаткова інформація про електроустановний виріб | Для послідовних розподільних систем, для паралельних розподільних систем |
| Кількість на лінію | 1 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.075 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол): центральна плата |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Ослаблення | 1 дБ |
| Відтінок кольору | Bronze |
| Постійний струм | Немає |
| Приєднання | Безгвинтові затискачі |
| Серія продукту | Asfora |
| Спосіб установки | Монтажні лапки 51...80 мм |
| ТВ-роз'єм | Вилка МЕК 9,52 мм |
| ТБ-розетка | Віконічна розетка |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Віконкова розетка для ТВ |
| Колір | Бронза |
| Етикетки якості | CE |
- Ціна: 319 ₴

