
Розетка комп'ютерна подвійна RJ45 кат.5е UTP сталь Asfora Schneider Electric EPH4400162
- В наявності
- Код: EPH4400162
696 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Категорія | 5e |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Тип портів | RJ-45 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 38 мм |
| Глибина проєктування | 9 мм |
| Діапазон | Asfora |
| Жорсткість кабелю | Жесткий |
| Категорія мережі обміну даними | 5e |
| Кількість кабелів | 2 |
| Кількість розеток | 2 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.058 кг |
| Матеріал | Центральна плата: ABS (акрилонітрил-бутадієн-стирол) |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Сфера застосування | Зв'язок |
| Відтінок кольору | сталь |
| Приєднання | IDC |
| Спосіб установки | Монтажні лапки 51...80 мм |
| Тип інформаційної розетки | RJ45 |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Флоупак |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Два комунікаційні виходи |
| Тип екрана кабелю | UTP |
- Ціна: 696 ₴

