
Світлорегулятор поворотний 315 Вт (диммер) сталь Asfora Schneider Electric EPH6600162
- Немає в наявності
- Код: EPH6600162
2 493 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір кнопки | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальне навантаження на лінію | 315 Вт |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Тип вимикача | Діммер |
| Тип диммера | Поворотний |
| Користувальницькі характеристики | |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| Глибина | 50 мм |
| Глибина проєктування | 21 мм |
| Директива RoHS (формат дати: YYWW, 2 цифри року та 2 цифри номера тижня) | Не відповідатиме |
| Довжина зачищення дротів | 8 мм |
| Жорсткість кабелю | Гнучкий, Жорсткий |
| Кількість кабелів | 2x 2,5 мм2 |
| Комплектація виробу | Без рамки |
| Маса продукту | 0.099 кг |
| Матеріал | ABS (акрилонітрил-буртадієн-стирол): центральна плата, ABS (акрилонітрил-бурадієн-стирол) : ручка |
| Матеріал провідника | Мідь |
| Відтінок кольору | сталь |
| Застосування димера | Ємне навантаження, Ohmic load |
| Приєднання | Гвинтові |
| Серія продукту | Asfora |
| Сертифікація продукту | FIMKO, GOST, NEMKO, SEMKO, TSE, UKR, VDE |
| Тип монтажу | Прихований |
| Тип навантаження | Галогенна лампа 230 В пер. струму 20...315 Вт, Лампа розжарювання 230 В пер. струму 20...315 Вт, Low voltage halogen lamp with electronic transformer 20...315 W |
| Тип покриття | Пофарбований |
| Тип паковання | Коробка |
| Тип пристрою або його аксесуарів | Поворотний димер |
| Типи реалізованих захистів | Коротке замикання та захист від перевантаження з автоматичним скиданням |
| Функція вимикача | 2-канальний |
| Етикетки якості | CE |
- Ціна: 2 493 ₴

