Новинка

LED лампа VIDEX A60h 6.2W E27 4100K
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 28405 / VL-A60h-62274
70 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна лампа VIDEX - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначена для загального освітлення приміщень, торгових залів і вітрин, промислових підприємств. Ідеальна для декоративного, місцевого та спрямованого освітлення. Використовується у всіх типах побутових світильників. Світлодіодна лампа VIDEX- доцільна заміна ламп розжарювання і люмінесцентних ламп. Дозволяє економити до 90% енергії, має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час включення і виключення. Не містить шкідливих речовин. Термін придатності до використання обмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби {- ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
особливості:
- Хороший показник енергоефективності
- Високий індекс передачі кольору
- Тривалий термін служби {- ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Захист від перепадів напруги
- Рівний світловий потік
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії.
Усі лампочки перед перевіряються на справність !!! Гарантійний термін 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Еквівалентна потужність лампи розжарювання | 75 Вт |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Кут свічення | 300 град. |
| Максимальна колірна температура | 4100 К |
| Максимальна робоча напруга | 265 В |
| Мінімальна робоча напруга | 175 В |
| Напруга | 230 В |
| Потужність | 6.2 Вт |
| Струм споживання | 47 мА |
| Термін служби ламп | 40000 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Різьба |
| Форма лампочки | Груша |
| Цоколь | E27 |
| Енергоефективність | 170 Lm/W |
| Формфактор | А60 |
| Частота струму | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >90 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 112 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Колір колби лампочки | Матовий |
| Кількість в упаковці | 20 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Робоче положення | Універсальне |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 1055 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Коефіцієнт потужності | 0,61 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 20000 |
| Особливості | Високоефективні |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Кут розсіювання | 300 |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Ціна: 70 ₴



