Новинка
-7%
-7%Накладний світильник Ardero ML483-5 під лампу білий
- В наявності
- Код: 80456
1 780 ₴
1 655,40 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельові світильники під лампу Ardero ML483-5
Нова серія люстр під лампу GХ53 на 3 та 5 плафонів
Переваги та особливості стельового світильника Ardero ML483-5 під лампу білого кольору:
- Класичний дизайн Світильники відрізняються лаконічною формою та виконані у класичних білих та чорних кольорах, що дозволяє використовувати їх в житлових та комерційних інтер’єрах.
- Декоративне підсвічування Плафони світильника зі вставкою з матового акрилового полімеру, що створює ефект м’якого декоративного світіння при увімкненому світильнику.
- Керування світлом Серія містить світильники на 3 або 5 патронів GХ53, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння і їх кількість відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 13Вт
- Легкий монтаж Завдяки простій та продуманій конструкції лампи легко монтуються та замінюються. Світильники встановлюються накладним монтажем на плоску поверхню
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діммер | Ні |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Люстра/Світильник стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | GX53 |
| Форма | Лінійна |
| Форма плафона | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 98 см |
| Діаметр | 6.4 см |
| Ширина | 10.3 см |
- Ціна: 1 655,40 ₴


