Новинка

Світлодіодна стрічка Ardero LS812ARD PRO 24В 13.5Вт 4000K
- В наявності
- Код: 80401
457 ₴/бобіна
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна стрічка Ardero LS812ARD PRO 24В 13.5Вт
LED стрічка для інтер’єрного декоративного освітлення серія PRO
Переваги та особливості стрічки Ardero LS812ARD PRO 24В 13.5Вт 4000K:
- Якісні світлодіоди та матеріали забезпечують потужне та якісне освітлення і тривале використання.
- Ступінь захисту ІР20 дозволяє використовувати стрічку в декоративному освітленні приміщень
- Якість світла Високий показник кольоропередачі CRI означає що стрічка не псує кольори освітлювальних предметів та не робить додаткового навантаження на очі.
- Корельована колірна температура 3000К, 4000К або 6500К дозволяє обрати світло для будь-якого типу приміщення та стилю.
- Гарантія 36 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Інтервал різання | 2.5 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кількість метрів в бабіні | 5 м |
| Напруга | 24 В |
| Потужність | 13.5 Вт |
| Світлодіодів шт/м | 120 |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 13.5 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 457 ₴/бобіна



