
Драйвер для LED панелей 9W/LMP-16 Lemanso вх: 85-265V вих: DC 24-40V / 280-300mA
- Готово до відправки
- Код: 332842/ LMP-16
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний LED драйвер 9 Вт
Led драйвер для led джерел світла — це механізм, що перетворює змінну напруги 220V напруження, яке необхідно для led вироби. Драйвер розташований у високоякісному пластиковому блоці.
Корпус такого драйвера виготовлений з пластмаси з класом захисту IP20.
Необхідним компонентом для надійної і тривалої експлуатації освітлювального приладу, прожектори або іншого джерела світла на потужних LED-матрицях є led драйвер для матриці. Драйвер вирівнює постійний струм. Саме тому ми рекомендуємо вам замовити цей драйвер для освітлювальних приладів.
Цей драйвер не захищений від вологи і пилу. Для його тривалої роботи необхідна локація не сиром і вентильованому приміщенні.
Технічні дані драйвера:
- тип — led драйвер для світильників
- тип монтажу — вмонтований
- спосіб установлення — вбудований
- потужність — 9 Вт
- захист від короткого замикання, перевантаження потужності
- напруга — 220 В
- матеріал корпусу — пластмаса
- клас захисту — IP 20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lemanso |
| Країна виробник | Китай |
| Тип комплектуючого | Блок живлення для світильника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 85-265 V |
| IP захист | IP20 |
| Потужність, W | 9 |
| Вихідна напруга, В | DC 24-40V |
| Струм на виході | 280-300mA |
- Ціна: 45 ₴


