Новинка

Накладний світильник Ardero BL1450-1 DENVER під лампу чорний
- В наявності
- Код: 80525
3 049 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстри та світильники під лампу колекція DENVER black
Колекція DENVER - люстри та світильники під лампу для основного, акцентного та декоративного освітлення житлових та комерційних приміщень. Це одночасно і функціональні освітлювальні прилади, і вишукані елементи дизайну інтер’єру, що створюють неповторну атмосферу, та додають стилю всьому приміщенню.
Особливості накладного світильника Ardero BL1450-1 DENVER під лампу чорного кольору:
- Дизайн Світильники виконані у сучасному дизайні що поєднує класичні лінії основи з коштовним виглядом плафонів. Корпус моделей колекції DENVER виконано з дерева та білого або чорного металу. Відтінок золотистих скляних плафонів перекликається з кольором елементів основи.
- Широкий вибір моделей Колекція містить стельові люстри на 5 та 6 плафонів, світильники бра та підвісні світильники на 1 та 3 плафони, це дозволяє підібрати основне і додаткове світло у єдиному стилі.
- Керування світлом Плафони світильників оснащені цоколем Е14 під лампу Р45, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння і їх кількість відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 15Вт
- Легка заміна плафонів У разі пошкодження кожен плафон можливо замінити (придбати) окремо, не замінюючи всю люстру.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, натуральне дерево |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E14 |
| Форма | Багатогранна |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр | 54 см |
- Ціна: 3 049 ₴





