Новинка

Світлодіодний накладний світильник Ardero AL807 18Вт 5000K білий
- Готово до відправки
- Код: 80619
290 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світлодіодні світильники Ardero АL807
Нова серія тонких безрамкових світильників з матовим розсіювачем
Переваги та особливості світлодіодного накладного світильника Ardero AL807 18Вт 5000K білого кольору:
- Тонкий безрамковий корпус
- Матовий плоский розсіювач
- Зручний монтаж за допомогою фіксатора
- Колірна температура 5000К - підходить для житлових та офісних приміщень
- Світлодіоди розміщені на платі світильника (не використовується світлодіодна стрічка), за рахунок чого світильники мають високий світловий потік
- Широкий вибір потужностей, два кольори корпусу
- Ступінь захисту IP40
- Індекс кольоропередачі CRI⩾80
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Тип світильника | Накладний |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Потужність лампи | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 5000K |
| Світловий потік | 1440 лм |
| Форма | Кругла |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 156 мм |
| Висота | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Ступінь захисту | IP40 |
| Колір свічення | Нейтральний |
| Кольоропередача | Ra≥80 |
| Тип джерела світла | LED |
- Ціна: 290 ₴






