Новинка

Кабельний вивід білий VIDEX BINERA
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28485/ VF-BNWS-W
102 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кабельний вивід білий VIDEX BINERA (VF-BNWS-W) - призначений для зручного та безпечного виводу кабелю зі стіни. Складається з монтажної частини та декоративної зовнішньої рамки, з механізмом фіксації у стандартний монтажний отвір. Вироблений з пластику та металу, придатний для тривалого використання. Дизайн виробу додає інтер’єру вигляд охайності та завершеності. Вбудований типу монтажу за замовчуванням. Можливе використання з коробкою накладного монтажу. Сумісний з багатомісними декоративними рамками VIDEX серії BINERA.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Постачається | З модулями |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 86 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Ціна: 102 ₴
- Спосіб упаковки: 20 шт в опакованні









