Новинка
-5%
-5%Кабельний вивід чорний VIDEX BINERA
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 28486/ VF-BNWS-BG
144 ₴
136,80 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кабельний вивід білий VIDEX BINERA (VF-BNWS-W) - призначений для зручного та безпечного виводу кабелю зі стіни. Складається з монтажної частини та декоративної зовнішньої рамки, з механізмом фіксації у стандартний монтажний отвір. Вироблений з пластику та металу, придатний для тривалого використання. Дизайн виробу додає інтер’єру вигляд охайності та завершеності. Вбудований типу монтажу за замовчуванням. Можливе використання з коробкою накладного монтажу. Сумісний з багатомісними декоративними рамками VIDEX серії BINERA.
ЗНИЖКА 10% ПРИ ЗАМОВЛЕННІ ФУРНІТУРИ VIDEX НА СУМУ ВІД 1000 ГРН ЗНИЖКА 10%
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Поликарбонат |
| Подсветка | Нет |
| Способ установки | Встроенный |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Количество портов | 1 шт. |
| Цвет | Черный |
| Поставляется | С модулями |
| Тип монтажа | Внутренний |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 86 мм |
| Длина | 86 мм |
| Ширина | 53 мм |
- Цена: 136,80 ₴
- Способ упаковки: 20 шт в опакованні









