
Світильник VIDEX під лампу GU10 накладний поворотний чорний VL-SPF05B-BFB
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 28506/ VL-SPF05B-BFB
223 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Інтер'єрний поворотний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для балконів, коридорів чи певних зон у кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Використовуються виключно в приміщеннях, так як не мають додаткового захисту від пилу та вологи (IP20). Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю до 30Вт. Кількість ламп для встановлення 1шт, швидка та проста заміна ламп у разі потреби.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07. Ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника, але не захищає його від вологи.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Количество источников света | 1 |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Материал каркаса | металл |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Рабочее напряжение (В) | 220-240 |
| Способ монтажа | Накладной |
| Направленный свет | Да |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Тип выключателя | Настенный |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип светильника | Накладной |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Цилиндр |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 300 г |
| Высота | 9 см |
| Диаметр | 5.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальная мощность нагрузки, Вт | 30W |
| Форма | Круглый |
- Цена: 223 ₴



