
Світильник VIDEX під лампу 3xGU10 накладний поворотний чорний VL-SPF05B-WFB
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28509/ VL-SPF05B-WFB
610 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Інтер'єрний поворотний світильник підходить для освітлення сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів тощо. Підійде для балконів, коридорів чи певних зон у кімнатах. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Використовуються виключно в приміщеннях, так як не мають додаткового захисту від пилу та вологи (IP20). Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації.
Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GU10 і максимальною потужністю до 30Вт. Кількість ламп для встановлення 1шт, швидка та проста заміна ламп у разі потреби.
Довговічний, має високий ступінь захисту від негативного впливу зовнішнього середовища. Світильник володіє високим захистом від ударів IK07. Ступінь захисту IР20 - не допускає потрапляння часточок бруду всередину світильника, але не захищає його від вологи.
Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Світильник настінно-стельовий |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | GU10 |
| Форма плафона | Циліндр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 38 см |
| Діаметр | 5.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність навантаження, Вт | 30W |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 610 ₴



