
LED лампа VIDEX Filament T38F 24W E27 5000K
- Готово к отправке
- Оптом и в розницу
- Код: 28449/ VL-T38F-24275
438 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Високопотужна LED лампа VIDEX Filament T38F 24W E27 5000K забезпечує рівний світловий потік і максимальну яскравість з першої секунди роботи. Дана модель є високоефективною, адже навіть у порівнянні зі звичайними світлодіодними лампами вона має кращу світловіддачу і меншу потужність, тому і є ефективніша. Завдяки використанню такої лампи ви зможете додатково заощаджувати на витратах електроенергії.
Лампа не має відчутного для людського ока ефекту мерехтіння. Сумісна з більшістю вимикачів з нічним підсвічуванням. Лампа підходить для освітлення житлових і комерційних приміщень, офісів. Корпус виконаний зі скла, що робить лампу вразливою до падіння і ударів. Лампа призначена для роботи у побутових мережах змінного струму зі стандартною напругою 220В 50/60Гц.
Особливості:
- Потужність – 24Вт.
- Світловий потік – 4000Лм.
- Колірна температура світла – 5000К.
- Має високу світловіддачу – 167Лм/Вт.
- Енергоефективність освітлення – A++.
- Кут розсіювання – 360°.
- Робоча напруга в діапазоні від АС 185 до 265В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Величезний ресурс роботи – 50 000 годин (що дорівнює щоденній, 15-ти годинній роботі протягом дев'яти років).
- Сумісна з більшістю вимикачів з нічним підсвічуванням.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, має добру передачу кольорів (Ra>80). Колірна температура 5000К максимально наближена до денного освітлення. Лампа світить м'яко, без різких тіней.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Гарантійний термін – 2 роки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет свечения | Нейтральный белый |
| Угол свечения | 360 град. |
| Максимальная цветовая температура | 5000 К |
| Максимальное рабочее напряжение | 260 В |
| Материал рассеивателя | Стекло |
| Минимальное рабочее напряжение | 185 В |
| Напряжение | 230 В |
| Мощность | 24 Вт |
| Ток потребления | 210 мА |
| Срок службы ламп | 50000 час |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Резьба |
| Форма лампочки | Линейная |
| Цоколь | E27 |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 170 мм |
| Диаметр | 38 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Материал корпуса | Стекло, Алюминий |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 4000 лм |
| Основні | |
| Енергоефективність | 167 Lm/W |
| Колір колби | прозора |
| Формфактор | T38 |
| Частота тока | 60 Гц |
| Якість світла | Ra >80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥94.8% |
| Коэффициент мощности | ≥0,9 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 25000 |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Цена: 438 ₴



