Новинка

Накладний світильник Ardero BL1110 OLIVIA під лампу білий
- В наявності
- Код: 80504
720 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Люстри під лампу колекція OLIVIA white
Колекція OLIVIA - люстри та світильники-бра під лампу для основного та декоративного освітлення житлових та комерційних приміщень. Це одночасно і функціональні освітлювальні прилади, і вишукані елементи дизайну інтер’єру, що створюють неповторну атмосферу, та додають стилю всьому приміщенню.
Особливості накладного світильника Ardero BL1110 OLIVIA під лампу білого кольору:
- Дизайн Світильники виконані у вишуканому дизайні. Білий колір металевих частин гармонійно поєднується з білими матовими плафонами і додає світильникам стилю та коштовності. Завдяки поєднанню структур та форм, світильники здатні прикрасити як класичний, так і сучасний інтер’єр.
- Широкий вибір моделей Колекція містить стельові люстри на 3 та 5 плафонів і світильники-бра, це дозволяє підібрати основне і додаткове світло у єдиному стилі.
- Керування світлом Плафони світильників оснащені цоколем Е14 під лампу Р45, що дозволяє самостійно підібрати лампу потрібної яскравості та колірної температури світіння та їх кількість відповідно до розміру приміщення та інших факторів.
- Допустима потужність для ламп 15Вт
- Легка заміна плафонів У разі пошкодження кожен плафон можливо замінити (придбати) окремо, не замінюючи всю люстру.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Накладної |
| Форма | Круглий |
- Ціна: 720 ₴





