
Наконечники трубчасті НТ 6.0-12 зелені (100шт) АскоУкрем
- Готово до відправки
- Код: A0060010134
98 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для окінцювання багатожильних мідних провідників і кабелів обпресуванням. Матеріал - луджена електротехнічна мідь.
Надійність контактного з'єднання досягається шляхом опресування наконечника спеціальним інструментом.
Надійність контактного з'єднання досягається шляхом опресування наконечника спеціальним інструментом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 11.9 мм |
| Діаметр | 4 мм |
| Діаметр отвору кріплення | 5.7 мм |
| Колір ізоляції | Зелений |
| Конструкція | Пряма |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Кількість отворів для кріплення | 1 |
| Матеріал виробу | Мідь луджена |
| Матеріал ізоляції | АБС-Пластик |
| Наявність ізоляції | Так |
| Перетин проводів, що підключаються | 6 кв.мм |
| Спосіб монтажу | Опресовування |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Еаконечник до кабелю |
| Тип накінечника | Гільза |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
- Ціна: 98 ₴/упаковка

