
Клемна колодка TB1503 в корпусі АскоУкрем
- Готово до відправки
- Код: A0130050001
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначені для надійного та зручного з'єднання провідників та електроізоляції місця з'єднання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АСКО |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр | 7 мм |
| Діаметр отвору кріплення | 5 мм |
| Колір ізоляції | Чорний |
| Конструкція | Пряма |
| Крок кріплення | 36.5 мм |
| Кількість модулів | 3 |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
| Матеріал ізоляції | АБС-Пластик |
| Наявність ізоляції | Так |
| Спосіб монтажу | Гвинт |
| Стан | Новий |
| Тип елемента кріплення кабелю | Клемна колодка |
| Тип роз'єму | Мама |
| Ширина | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Максимальний струм | 15 А |
| Максимальное напряжение | 600 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Ступінь захисту IP | 20 |
- Ціна: 15 ₴


