
LED светильник линейный VIDEX BN03 30W 0.6М 5000K 220V Black
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 28532/ VL-BN03-30065B
1 208 ₴
Показать оптовые цены- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
LED світильник лінійний магістральний VIDEX 30W 0.6М 5000K – призначений для загального освітлення приміщень (офісів, магазинів, торгівельних площ, складських та виробничих приміщень та ін.). Використовувати слід тільки в приміщені так як світильник не має додаткового захисту від пилу та вологи. Має широкий діапазон робочої температури і напруги. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Дозволяє з'єднати декілька світильників між собою в суцільну магістраль для втілення дизайнерського задуму при освітленні приміщення.
Світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Має світловіддачу - 157Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 4700Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 95°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (25 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 5 років. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга AC 170-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Цветовая температура | 5000K |
| Материал каркаса | алюминий |
| Материал плафона, подвесок | Алюминий |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Мощность лампы | 30 Вт |
| Световой поток | 4700 лм |
| Способ монтажа | Накладной |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип цоколя | Нет цоколя |
| Форма плафона | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 37.5 мм |
| Длина | 600 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Индекс цветопередачи, не менее | 90 |
| Енергоефективність: | 157 Lm/W |
| Применение освещения | Для выставочных залов, Для медицинских учреждений, Для офисных помещений, Для торговых площадей, Для учебных заведений |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥96% |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 25000 |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальная сила тока | 150mA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Рабочее напряжение (В) | AC 170-265 V |
| Срок службы | 5 років |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний, вбудований |
| Тип освещения | Светильник |
| Тип светильника | Общего освещения |
| Угол рассеивания | 95° |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
- Цена: 1 208 ₴
- Способ упаковки: 1шт в упаковці







