
LED світильник лінійний VIDEX BN03 50W 1.2М 5000K 220V Black
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28533/ VL-BN03-50125B
1 898 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світильник не містить ртуті. Корпус виготовлено із високоякісного полікарбонату та алюмінію, що робить даний світильник стійким до пошкоджень та більш витривалим під час експлуатації. Клас захисту від пилу та вологи - IP20, тільки для використання в приміщені. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
Має світловіддачу - 150Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 7500Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (денне світло). Кут розсіювання світла - 95°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання (25 000). Ресурс роботи - 50 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 5 років. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга AC 170-265В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 5000K |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Світловий потік | 7500 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма плафона | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1060 г |
| Висота | 37.5 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип монтажу | Накладний, підвісний, вбудований |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Кут розсіювання | 95° |
| Клас енергоспоживання | А++++ |
| Максимальна сила струму | 250mA |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Тип освітлення | Світильник |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Термін служби | 5 років |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Енергоефективність: | 157 Lm/W |
| Індекс передачі кольору, не менше | 90 |
| Застосування освітлення | Для виставкових залів, Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для навчальних закладів |
| Робоча напруга (В) | AC 170-265 V |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Регулювання освітленості (димер): | Не підтримує |
| Час запуску: | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Кількість циклів Ввім/Вимк: | 25000 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби: | ≥96% |
- Ціна: 1 898 ₴
- Спосіб упаковки: 1шт в упаковці







