
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 12V; СОВ400; 3ММ; IP20; Series "SG", Білий (5500-6000К)
- В наявності
- Код: 320018
210,60 ₴/м
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED стрічка PROLUM™ 12V; СОВ400; 3ММ; IP20; Series "SG" являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки PROLUM™ 12V; СОВ400; 3ММ; IP20; Series "SG":
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки 12V PROLUM™ 12V; СОВ400; 3ММ; IP20; Series "SG";:
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | 320018 |
| CRI | 90% |
| Гарантія | 24 місяці |
| Одиниці виміру | м |
| Кількість світлодіодів | 400 шт./метр шт. |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 10 мм |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Споживана потужність | 6 Вт/метр Вт |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V |
| Розміри | 3 х 5000 мм |
| Світловий потік | 510 Лм/м |
| Серія | "SG" |
| Сила струму | 0.25 A/метр |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | COB |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 5 м 1(1 паковання) |
| Колір | Білий (5500-6000К) |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Ширина стрічки | 3 мм |
- Ціна: 210,60 ₴/м






