
LED прожектор VIDEX PREMIUM F2 400W 5000K 220V
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28448/ VL-F2-4005G
5 582 ₴
Показати оптові ціни- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
Світлодіодний прожектор VIDEX PREMIUM 400W 5000K (VL-F2-4005G) – високотехнологічне джерело світла, яке забезпечує рівномірний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Призначений для загального та декоративного освітлення архітектурних об'єктів, торговельних площ, рекламних щитів, створення світлових ефектів, освітлення відкритої території приватних садиб та промислових підприємств. Розміри прожектора становлять 452x411x50мм.
Світлодіодний прожектор VIDEX - це доцільна та економічна заміна галогенових ламп та ламп розжарювання.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам завдяки класу захисту IP65. Прожектор має стійке покриття, яке збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації. Клас захисту від ударів – ІК07.
Сила світлового потоку у прожектора VIDEX серії Premium – 150 Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 60 000 Лм.
Має тривалий термін експлуатації. Ресурс роботи – 50 000 годин, кількість циклів вмикань/вимикань – 20 000. Гарантія - 3 роки! Не містить шкідливих речовин.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність – 400W
- Світловий потік – 60 000 Lm
- Енергоефективність – 150Lm/W
- Колірна температура світла – 5000К (денне світло)
- Не підтримує регулювання освітленості (димер)
- Індекс кольоропередачі – Ra>80
- Кут розсіювання – 90°
- Ресурс роботи – 50 000 год
- Кількість циклів вмикань/вимикань – 20 000
- Стійкість до природних та механічних впливів – клас захисту від ударів ІК07
- Клас захисту від ураження електричним струмом – І
- Гарантійний термін – 3 роки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.7 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення ландшафтів, Для ЖКГ |
| Колір корпусу | Сірий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Кількість світлодіодів | 598 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 250 В |
| Потужність | 400 Вт |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Світловий потік | 60000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Термін служби | 5 років |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Додаткові характеристики | |
| Індекс передачі кольору, не менше | 80 |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Кут випромінювання світла | 90 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Розміри | |
| Висота | 41.1 см |
| Довжина | 45.2 см |
| Ширина | 5 см |
- Ціна: 5 582 ₴







