Новинка

Вбудований світильник Ledcoin DL0390 під лампу білий
- В наявності
- Код: 80656
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вбудовані світильники під лампу Ledcoin DL0390
Серія точкових світильників
Переваги та особливості вбудованого світильника Ledcoin DL0390 під лампу білого кольору:
- Для декоративного та акцентного освітлення
- Для підсвічування вітрин, ніш та полиць
- Зручний монтаж завдяки прижимним пружинам
- Поглиблене розташування лампи
- Патрон G5.3 під лампу MR16
- Максимально допустима потужність лампи - 13Вт
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 12 місяців
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | G5.3 |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 34 мм |
| Діаметр | 86 мм |
| Діаметр врізного отвору | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Патрон | G5.3 |
| Тип джерела світла | Під лампу |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 80 ₴





