Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Безпровідні дверні дзвінки Ardero Е-401
Комплект складається з кнопки виклику та блоку приймача
Переваги та особливості бездротового дзвінка Ardero E-401 білого кольору:
- Легкий монтаж
- Не потребують прокладення кабелю
- Унікальний код радіосигналу у кожного комплекта
- Світлодіодний індикатор на блоці приймача
- 38 мелодій
- Регулювання гучності
- Рівень гучності до 120дБ
- Дальність прийому та передачі сигналу до 200м
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 12 місяців
-
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Мережа |
| Колір | Білий |
| Кількість мелодій | 38 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 200 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 60 мм |
| Висота кнопки | 20 мм |
| Довжина динаміка | 76 мм |
| Довжина кнопки | 53 мм |
| Ширина динаміка | 76 мм |
| Ширина кнопки | 53 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Кількість кнопок | 1 |
| Основна | |
| Електро живлення кнопки | 12V/23A |
| Рівень гучності до | 120дБ |
| Ступінь захисту бази | 20 IP |
- Ціна: 481 ₴




