Новинка

Бездротовий дзвінок Ardero E-403 чорний
- Готово до відправки
- Код: 80670
297 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітальні дзвінки з датчиком руху Е-403
Пристрій для виявлення руху в зоні спостереження та оповіщення про прихід гостей
Переваги та особливості бездротового дзвінка Ardero E-403 чорного кольору:
- Легкий монтаж
- Не потребують прокладення кабелю
- Сповіщення про необхідність заміни батарейок
- Світлодіодний індикатор на корпусі
- 36 мелодій
- 4 рівня гучності (максимально 120 Дб)
- Зона реагування до 3,5м
- Кут реагування 60°
- Ступінь захисту IP20
- Елементи живлення бази в комплект не входять
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Вид дверного дзвінка | Електронний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення дверного дзвінка | Батарейки |
| Колір | Чорний |
| Кількість мелодій | 36 |
| Матеріал корпусу дзвінка | Пластик |
| Радіус дії | 3.5 м |
| Регулировка громкости | Так |
| Світлова індикація | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дверного дзвінка | Бездротовий |
| Розміри | |
| Висота динаміка | 73 мм |
| Довжина динаміка | 52 мм |
| Ширина динаміка | 32 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість динаміків | 1 |
| Основна | |
| Електро живлення бази | 3*1,5 V/AAA |
| Кут реагування | 60 |
| Кількість рівней гучності | 4 |
| Рівень гучності до | 120дБ |
| Ступінь захисту бази | 20 IP |
- Ціна: 297 ₴



