
Світлодіодна LED стрічка гнучка 12V PROlum™ IP20 5630 \ 60 Series "S"
- Немає в наявності
- Код: PL-12-5630-60-R-NWP-S
30,60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодна LED стрічка 12V PROLUM IP20 5630 60 Series "S" являє собою тонку друковану плату, з одного боку якої напаяні світлодіоди, а з іншого знаходиться наклеюють основа.
Основне застосування світлодіодної стрічки 12V PROLUM IP20 5630 60 Series "S":
Для інтер'єрного освітлення:
- Натяжних стель
- Підсвічування меблів
- Робочої зони кухні
- Ванної кімнати
Для підсвічування зовнішніх об'єктів:
- Виділити контури будівлі
- Освітлення вітрин, вивісок
- Об'єктів реклами
- Контурне підсвічування фар
Переваги світлодіодної стрічки 12V PROLUM IP20 5630 60 Series "S":
- Висока якість продукту
- Відповідність стандартам ROHs, CE
- Економія до 90% електроенергії
- Простота монтажу
- Широкий спектр застосування
- Надійність
- Доступна вартість
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | PROLUM |
| Користувальницькі характеристики | |
| <b>Код товару</b> | PL-12-5630-60-R-NWP-S |
| CRI | 75% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Одиниці виміру | м |
| Кратність | 5 |
| Кратність різання | 5 см (6 світлодіодів) |
| Мінімальне замовлення | 5 метрів (1 паковання) |
| Виробник світлодіодів | EPISTAR |
| Робоча температура | -25 до 40 °C |
| Робоча напруга | 12V |
| Розміри | 10 х 5000 мм |
| Світловий потік | 1200 Лм/м |
| Серія | "S" |
| Сила струму | 1.00 A/метр |
| Термін експлуатації LED | 40,000 годин |
| Ступінь захисту | IP20 (не вологозахищена) |
| Країна виробника товару | Китай |
| Тип светодиода | SMD 5630 |
| Тип товару | Світлодіодна стрічка |
| Кут розсіювання | 120° |
| Паковання | 5м |
| Колір | Червоний |
| Колір підкладки (плати) | Біла |
| Яскравість на світлодіод | 35-40 Lm\LED |
- Ціна: 30,60 ₴






