
Блок живлення для LED стрічки Ardero LB008 12В 50Вт
- В наявності
- Код: 8459/ 80574
305 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блок живлення (драйвер) для LED стрічки Ardero LB008 12V SLIM
Нова серія блоків живлення компактного розміру в оновленому дизайні
Блок живлення (драйвер) Ardero LB008 - це надійне та ефективне джерело живлення для світлодіодних стрічок з напругою 12В.
Завдяки його використанню, ви зможете насолоджуватися якісним та стабільним освітленням у вашому приміщенні.
Особливості та переваги блоку живлення для LED стрічки Ardero LB008 12В 50Вт:
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 230 В |
| Гарантія | 24 місяці |
| Навантаження | 50W |
| Напруга, В | 12 |
| Розмір | 105х50х24 мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
- Ціна: 305 ₴

