
Світлодіодний прожектор Ledcoin LL-5050 50Вт 6500K чорний
- В наявності
- Код: 80482
350 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодні прожектори Ledcoin LL-50XX
Серія світлодіодних прожекторів Ledcoin LL-50XX створена для освітлення вуличних просторів, архітектурного підсвічування будівель, освітлення складських та виробничих приміщень, прибудинкової території, гаражів, рекламних конструкцій, воріт і стоянок.
Особливості та переваги світлодіодного прожектора Ledcoin LL-5050 50Вт 6500K чорного кольору:
- Надійна конструкція Корпус прожектора виготовлений з литого під тиском алюмінієвого сплаву, покритого атмосферостійкою епоксидною емаллю для захисту від корозії. Розсіювач з загартованого скла з підвищеною ударостійкістю.
- Встановлення Монтується на кронштейн. Для кріплення на монтажній поверхні передбачена поворотна ліра.
- Висока ступінь захисту IP65 та широкий діапазон робочих температур від -40 до +35С
- Якісний ІС драйвер Драйвер забезпечує стабільну роботу прожекторів у діапазоні напруги 200-240В і захищає від наслідків перепадів напруги.
- Якісні світлодіоди Використані більш ефективні та надійні світлодіоди нового покоління, що є стійкими до виникнення світлових дефектів.
- Економія Заощаджують понад 80% енергії у порівнянні з галогенними прожекторами, завдяки світлодіодній технології.
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ledcoin |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Кількість світлодіодів | 12 шт. |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Світловий потік | 4000 лм |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Розміри | |
| Висота | 12.7 см |
| Довжина | 15.1 см |
| Ширина | 2.8 см |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик руху | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Тип джерела світла | LED |
- Ціна: 350 ₴






