Новинка

Світлодіодний накладний світильник Ardero AL544 10Вт 4000K чорний
- В наявності
- Код: 80688
460 ₴
+380 (98) 058-12-72
1Тарас
- +380 (63) 874-00-712 Надія
- +380 (93) 623-46-203 Олександр
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Накладні світлодіодні світильники Ardero AL544
Серія світильників для акцентного та декоративного підсвічування житлових та комерційних інтер’єрів.
Світильники доступні у різних варіантах кольору, потужності та розміру. Кольори: білий, чорний. Потужності: 10Вт, 20Вт, 30Вт
Переваги та особливості накладного світлодіодного світильника Ardero AL544 10Вт 4000K чорного кольору:
- Лаконічний дизайн
- Матовий корпус
- Висока енергоефективність 90лм/Вт
- Індекс кольоропередачі CRI≥80
- Кут розсіювання 120°
- Ступінь захисту IP20
- Гарантія 24 місяці
Технічні характеристики можуть змінюватися в залежності від партії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardero |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура | 4000К |
| Кут свічення | 120 град. |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Світловий потік | 900 лм |
| Спрямоване світло | Так |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Хай-тек |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Основні атрибути | |
| Спосіб монтажу | Накладної |
| Тип вимикача | Настінний |
- Ціна: 460 ₴




